14 lutego 2023 roku uczniowie naszej szkoły udali się do Gliwic, aby wziąć udział w niezwykłych musicalach.

Uczniowie kl. I-III byli widzami przedstawienia pt. „Dzwonnik z Notre Dame”. Ciekawa scenografia, oprawa muzyczna oraz odpowiednio dobrane kostiumy sprawiły, że wszystkie dzieci wyruszyły wraz z bohaterami musicalu w niezwykłą, wzruszającą podróż do własnego wnętrza.

Starsi uczniowie obejrzeli musical dydaktyczny pt. „Powrót do przeszłości”. Było to wzruszające i ekscytujące widowisko muzyczne o sławnych rodakach: Marii Skłodowskiej-Curie, Mikołaju Koperniku, Adamie Mickiewiczu i Juliuszu Słowackim. Spektakl uświadomił młodym odbiorcom, że warto mieć marzenia i że w życiu dobrze widzi się tylko sercem.

Spotkanie ze sztuką rozbudziło wyobraźnię uczniów i dostarczyło wszystkim niezwykłych wrażeń i emocji.